ce sa iau

Sarcina

Postata de maria22anto cu 8 ani in urma.

buna ziua! am si eu o intrebare. 24 august este prima zi a ciclului. pe 4 septembrie am avut contact sexual si s-a rupt prezervativul. am facut pe 19 septembrie un test si se vedea si a doua liniuta dar nu foarte clar. ce as putea sa iau! am un bebe de 1 an si 4 luni! e prea devreme pentru al doilea. va rog sa ma ajutati!

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna maria. daca ai facut testul si ti-a iesit pozitiv e posibil sa fi ram,as insarcinata. nu poti lua nimic pe timpul sarcinii. tu decizi daca vrei sa pastrezi sarcina sau nu.