ce sa fac?

Sarcina

Postata de gabyy25 cu 13 ani in urma.

buna!nu stiu ce sa fac,nu mi-a mai venit ciclul de o luna si jumatate aproape,am facut 4 teste de sarcina si au iesit negative,am fost la medic si mi-a spus ca nu sunt insarcinata dar nu mi-a dat nimik.ce sa fac?ce medicamente pot sa iau?cred ca o sa mai merg la un medic dar momentan nu am timp.ce sfat imi dati?va multumesc

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Consulta un endocrinolog, NU un ginecolog. Ai o dereglare hormonala. Medicamente nu poti lua fara un consult prealabil, fara sa stii ce e.

stan gabriela

acum 13 ani

buna! am probleme cu ciclul , aum doua luni nu mi-a venit, luna trecuta mi-a venit iar luna aceasta nu mia venit de doua saptamani , am facut un test dar mia iesit negativ, am fost sa fac o ecografie si mi-a spus ca nu sunt.......

gabyy25

acum 13 ani

buna gabriela!ce ti-a mai spus medicul din ce cauza nu iti vine?eu am fost la un medic si mi-a spus ca nu sunt si atat,nimik altceva,nu mi-a dat nici un medicament nimik,nu mi-a spus din ce cauza nu imi vine,o sa mai merg la un alt medic saptamana viitoare dar pana atunci sunt curioasa ce ti-a spus medicul tau.mersi mult!