Ce problema este asta dupa dezvirginare?

Sarcina

Postata de Daniela Alexandra cu un an in urma.

Buna ziua,am 18 ani si acum 2 zile m-am dezvirginat cu prietenul meu.
A fost foarte dureros si a curs sange foarte mult,parca nu se mai oprea
Ne-am protejat….
Si nu si a dat drumul in mine…ba chiar de loc
A doua zi dupa act ,am avut dureri de nici nu puteam sa stau iar in dimineata de a doua zi mi a curs putin sange si dupa un lichid maro din cand in cand
De la ce sa fie?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa solicitati opinia unui medic specialist, precum si o examinare fizica in scopul unei evaluari adecvate a simptomelor. Medicul poate face teste si poate efectua o ecografie pentru a determina cauza durerii si sangerarii.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/afla-care-sunt-cele-mai-sigure-metode-contraceptive_16449
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/metodele-de-contraceptie-afla-care-ti-se-potriveste_15666
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101