CE pot sa fac?

Sarcina

Postata de Veronica cu un an in urma.

Buna seara! Am si eu o problema cu, care ma confrunt de o săptămână. Sunt însărcinată în 8 săptămâni și m-am stricat la burta si nu stiu ce sa iau ca sa nu afecteze sarcina.. Am băut ceai de menta, pâine prăjită, cartofi fierti si morcovi si nimic...ce pot sa fac?

Raspunsuri (1)

LucretiaMaria

acum un an

Sunt in saptamana 10 si am patit exact la fel in urma cu 2 saptamani :)) Nu ai ce sa iei, o sa ti treaca. Partea urata la mine era ca in timp ce imi venea sa fac imi venea si sa vomit la cat de tare ma durea burta care nici nu era o durere era ca o usturime :)) Parca aveam indigestie. O sa treaca