Ce inseamna?

Sarcina

Postata de Adrian Adrian cu 11 ani in urma.

In ultimele doua zile m-am trezit dimineata cu sange pe chiloti ( foarte putin, o pata mica) .
Menstruatia mi-a venit pe 24 iun si a fost ok, normala din toate punctele de vedere. Exista riscul unei sarcini?, sau ar putea fi o infectie?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

O evaluare ginecologica este indicata in cazul acesta; poate fi o infectie ginecologica la mijloc insa doar consultul de specialitate pune diagnosticul cert.