Ce este de facut?sarcina 13 saptamani si un hematom?

Sarcina

Postata de Utilizator11561395069 cu 4 ani in urma.

Buna seara! Sunt insarcinata in 13 saptamani si 3 zile! Sambata am sangerat si am ajuns la maternitate! Mi s-a descoperit un hematom si mi s-a dat arefram pe cale bucala si nospa injectabil! Este de ajuns acest tratament? Sunt foarte speriata si vreau sa dispara acest hematom! Imi doresc foarte mult acest copil!

Raspunsuri (1)

Utilizator11562833513

acum 4 ani

Buna, ce s-a intamplat cu hematomul? Cati cm are? Si eu am descoperit acum la 13 sapt unul de 5cm pe 1 cm, si astept sa vad urmatoarea eco dupa tratament. Eu am avut o scurgere maronie o data.