Ce ar putea fi ?

Sarcina

Postata de Ravi0 cu 10 ani in urma.

Ce poate provoca greata regulata in fiecare dimineata? Inafara de sarcina? are doar dimineata si e doar greata alt simptom nu prea il are,a mai avut niste arsuri la stomac si dupa o masa i s-a facut stomacul f tare, ac***a vreo 3-4 zile abdomenul tare. Menstruatia i-a venit normal de vreo 2 ori si un test la 6-7 zile de la menstruatie negativ. A avut si o perioada cand a fost stresata de gandul ca ar fi fost insarcinata. Deci?
Ac***a si niste arsuri cred acum cateva zile,doctorul recomandandu-i Omez ,si i-a trecut de tot arsurile . abdomenul slabindu-i tarimea .dar greata ????????

Raspunsuri (1)

Un cititor

acum 10 ani

Ati incercat sa vedeti daca nu cumva este vorba de viermi/paraziti intestinali?!