Cauzele genetice ale avortului spontan - Numar anormal de cromozomi

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

sunt insarcinata in 1 si 2 saptamani ce asi putea lua pt durile de cap . va rog un raspuns

Raspunsuri (3)

loredana351

acum 16 ani

POTI LUA PARACETAMOL DAR NUMAI ATUNCI CAND AI DURERI FOARTE MARI.NU II CAUZEAZA COPILULUI DAR E BINE SA EVITI MEDICAMENTELE.SARCINA USOARA

CORINA1181786

acum 16 ani

in primul rand trebuie sa consulti un medic dar si eu sunt insarcinata si adesea am dureri de cap singurul medicament pe care il stiu (si pe care mi- prescris medicul )este no-spa calmeaza mai multe feluri de dureri printre care si durerile de cap.multa sanatate si nastere usoara.

Margareta288964

acum 16 ani

eu am fost insarcinata am avut o sarcina super usoara fara dureri dar in ultima luna adica in luna 8 avea noaptea niste dureri ingrozitoare de masea si am luat un alogaclmin dar nu fa exces dor daca ai dureri fff marii si bb nu aavut nimika am nascuto de 3700 si 53 cm si nota 10 :))) normal paracetamoll este permis