Cauzele genetice ale avortului spontan - Mola hidatiforma

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

cred ca sunt si eu una dintre persoanele care se confrunta cu aceasta problema.am avut 5 sarcini oprite din evolutie la 6 7 saptamini si de fiecare data s a constatat ca nu exista embrion.se mai afla cineva in cazul meu?se poate face ceva?

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ma lupt cu chisturiile de 3 luni si nu stiu ce sa mai fac,acum iau duphaston dar mam ingrasat de la ele.nu stiu ce sa mai iau sa scap de ele sa pot avea un copiil .multumesc