CAT TIMP AR TREBUI SA INTARZIE MENSTRUATIA

Sarcina

Postata de MIHA21 cu 14 ani in urma.

BUNA SUNT TOT EU OLIMPIA AS VREA SA STIU SI EU CAT TIMP INTARZIE MENSTRUATIA .PENTRUCA MIE MI-A INTAZIAT 15 ZILE SI CRED CA SUNT INSARCINAT PENTRU CA EU SI SOTUL MEU FACE SEX NEPROTEJAT VA ROG SA IMI RASPUNDETI LA INTREBARE

Raspunsuri (5)

DANA

acum 14 ani

Buna MIHA21,

De ce nu-ti cumperi un test de sarcina si rezolvi aceasta dilema. Cu doar 100 de lei vechi poti afla daca esti sau nu insarcinata.

Alina

acum 14 ani

Am facut sex neprotejat,mi''a intarziat ciclul dar ma dor sanii si burta din cand in cand...e normal?

luminita

acum 14 ani

si eu asa am patit si cand mi-am facut un test de sarcina mi-a iesit pozitiv ,sanii ma dureau foarte tare chiar mi s-au marit parerea mea ar fi sa iti faci un test de sarcina sau sa mergi la medic

ioana

acum 13 ani

de ce ma dor sanii si sub purtica?si ciclu trebuia sami vina pe 6 si akum e 14 si inca nu mia venit oare sant insarcinata?''''''''''''''''''?''''''''''''''''''''''''''''''''''''???eu si sotu meu nu ne protejam si niki nu jaculeaza in mine oare pote fi vreo picatura ramasa in mine si sa fii ramas insarcinata??????????''

carla

acum 12 ani

am folosit anticonceptionale un an de zile.Luna trecuta mi-a venit la termen.acum intirzie 4 zile e normal?