Care sunt repercusiunile in sarcina ?

Sarcina

Postata de catalinasicatalin cu 12 ani in urma.

Buna seara.As dori sa stiu daca grupa sanguina B3 poate afecta in vreun fel in sarcina si care sunt riscurile?Rh-ul este pozitiv .Atat la mine cat si al sotul meu ,ne-a iesit la amandoi,aceeasi grupa si anume B3 si rh-ul la fel este pozitiv.

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

daca Rh-ul este pozitiv la amandoi, nu aveti de ce sa va faceti probleme, doar daca nu vi s-au spus si alte informatii atunci cand v-ati facut analizele...

va urez o zi buna