Când pot vedea sarcina la eco?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp150330210428326 cu 6 ani in urma.

Buna,mi a întârziat menstruația 2 zile am făcut 3 teste și toate sunt pozitive,am dureri abdominale că la menstruație,sânii măriți, oboseala,am fost la medicul de familie și nu mi a dat un răspuns concret, doar că am făcut prea devreme testele,doar că mie nu mi a întârziat niciodată menstruația îmi venea mai devreme cu o săptămână sau câteva zile.Si vreau va rog un răspuns,daca sunt însărcinată sau nu??? Și când pot vedea daca sunt la eco????

Raspunsuri (4)

MembruMobileApp150330210428326

acum 6 ani

Am uitat sa specific am 5 săptămâni de sarcină

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

MembruMobileApp150330210428326

acum 6 ani

Pai de poate vedea la 5 săptămâni?!?!

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

Luati legatura cu medicul ginecolog. La 5 saptamani se poate vedea sacul amniotic, mai degraba de la 6-7 saptamani se poate vedea embrionul cu actvitate cardiaca.