As putea fii insarcinata?

Sarcina

Postata de Oanasainoana cu 9 ani in urma.

Bunaa.. Acum 3 saptamani am avut contact sexual, dar protejat.. De saptamana trecuta, luni, ma simt foarte balonata. Joi mi-a venit menstruatia si m-a tinut pana ieri. Doar ca starea de balonare inca nu mi-a trecut, iar seara trecuta mi s-a facut foarte rau, imi tremurau picioarele, imi era greata.. Cand m-am trezit a inceput greata din nou, m-a tinut vreo doua ore si s-a oprit. Acum a inceput din nou.. As putea fii insarcinata?..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru certitudine, efectuati un test de sarcina si consultati medicul ginecolog.

Cristi496183

acum 9 ani

Mai multe referitor la intrebarea ta gasesti daca faci research poti sa citesti ceva aici http://cooltrends.ro/schimbarile-hormonale-si-simptomele-din-timpul-sarcinii/ eu am gasit o gramada de articole pe net folositoare nu intotdeauna inseamna ca esti insarcinata corpul da reactii ciudate.