buna

Sarcina

Postata de janadana cu 10 ani in urma.

mi-a venit ciclul pe data de 6 martie 2014, si am intretinut relatii sexuale neprotejate dupa ce mi s-a terminat ciclul! oare sunt sanse sa raman insarcinata? eu si sotul meu ne dorim copii! multumesc mult.! Dana

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Da, exista.
Este bine sa consultati medicul ginecolog pentru o evaluare inainte de conceptie.

Alina

acum 10 ani

Buna ! Da, e posibil ... ! Sa aveti spor ... si sa vina bebele cat mai repede !