buna

Sarcina

Postata de Ramona_22 cu 12 ani in urma.

Am nevoie de sfatul vostru fetelor,in loc de ciclu normal am avut scurgeri maro in timpul ciclului apoi un pic de sange la 3 zile cam asa ce credeti ca este sunt cumva insarcinata nu ca mi-ar parea rau ast un bebe de mult mie sa nu am alceva nu am avut timp sa ajung la doctor din cauza serviciului ast rasp vostru ms

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Fa un test de sarcina si vei afla.

Gio

acum 12 ani

La 22 de ani tu astepti de mult un bebe????? Cum sa faci copil la varsta asta....................e muuuuuuuuuult prea repede!!!!!!!!!

didi

acum 12 ani

fiecare face un copil cand este pregatit