buna

Sarcina

Postata de dorys cu 14 ani in urma.

Buna Alina,
Mergi la farmacie si cumpara Debridat. Am auzit ca acesta normalizeaza tranzitul intestinal si este bun pt. copii. Numai bine si sa ne tii la curent

Raspunsuri (4)

carmen658

acum 15 ani

Buna Alina,
Mergi la farmacie si cumpara Debridat. Am auzit ca acesta normalizeaza tranzitul intestinal si este bun pt. copii. Numai bine si sa ne tii la curent

dorys

acum 14 ani

am si eu o intrebare ce se poate int daca se urmeaza un tratament cu duphaston si ar fii o sarcina de 2 sapt ...................merci

Adrienne

acum 14 ani

Citind prospectul,una din indicatii este si infertilitate,deci nu cred ca poate avea vreo influienta negativa asupra unei eventuale sarcini, ce ar putea sa apara in timpul tratamentului. Logic..nu? Ar fi bine sa mergi la medicul care ti-a prescris acest tratament si daca eventual esti insarcinata,va hotara, in consecinta. Numai bine !

amalia

acum 14 ani

Eu am luat Duphaston pentru mentinere de sarcina, deci nu ti-a facut nimic rau, nici tie nici la bb din burta.Deci totul spre bine.