buna ziua

Sarcina

Postata de deea161 cu 13 ani in urma.

intrebarea mea este urmatoarea daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns,luna trecuta am avut menstra pe data de 15 august,luna aceasta facand un calcul la 28 de zile treuia sa imi vina pe 12 iar la 30 de zile pe data de 14,in schimb mi-a curs foarte putin sange pe data de 13 septembrie si doar atat acum nu mai am nimic sa oprit totul doar mai imi curge acea secretie dar foarte putin,nu stiu ce sa zic pe 14 mi-am fc un test de sarcina dar a iesit o liniuta si mi sa parut ca a iesit foarte sus decat iesea inainte aproape de mijlocul testului putea sa fie invalid sau a fost prea devreme pt acel test? multumesc

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

Mai asteapta o saptamana si repeta testul. Ai facut sex neprotejat?

deea161

acum 13 ani

buna da tocmai mi-am repetat testul si a iesit pozitiv.ms