buna ziua

Sarcina

Postata de tl_mirelutza cu 14 ani in urma.

este normal sa ma doara burta tare si si sa ma doara sanii si sa imi curga la 5 luni de sarcina?

Raspunsuri (5)

elena

acum 14 ani

Este posibil sa te mai doara putin burta deoarece copilul iti mai comprima organele interne. Dar nu trebuie sa te doara tare. De curs sanii nu am auzit. Mie nu mi s-a intamplat, desi am 2 nasteri. Stiu ca lactatia incepe dupa nastere. Cred ca ar trebui sa consulti un medic. Daca ti se pare ca lucrurile nu decurg normal, nu sta in asteptare. Cheama Salvarea acasa, ori suna-ti medicul de familie/ginecologul. Nu risca! Sanatate multa!

tl_mirelutza

acum 14 ani

multumesc pentru raspuns

lalik

acum 13 ani

in final cum e: normal sau nu ceea ce ti s-a intamplat?

tl_mirelutza

acum 13 ani

cica e normal amandoua sunt normale

Florentina

acum 8 ani

Buna ziua sunt insarcinata in 5 luni si imi curgi un lichid galben este normal