buna ziua.....

Sarcina

Postata de ramona.bady cu 14 ani in urma.

Am 21 de ani si sunt insarcinata in 35 de saptamani,si am o problema si nu ii stiu raspunsul va rog sa ma ajutati.Am mancarimi in zona intima,si am scurgeri vaginale de culoare galbena si sunt asa ma groase ca branza..
multumesc aniticipat.

Raspunsuri (3)

Crispy

acum 14 ani

Ramona, este posibil sa fie o tricomoniaza....se poate trata cu ovula...tricomonas....dar cel mai bine ar fi sa ceri sfatul dr. tau ginecoloic. Sarcina usoara in continuare!!!!

lilica 1990

acum 14 ani

nu trebuie sati faci griji oricum mergi la medic ,si eu am fost si mai sp k abia dupa c nasc o sa poata sami dea tratament eu din pakte am pierdut sarcina zilele astea aveam 23 de saptamani ,sarcina usoara si mergi la medic chiar si pt cea mai mik durere ai grija de tn

dana serban

acum 14 ani

Eu am lupus eritematos sistemic cu afectiune renala si am reusit, cu ajutorul bunului Dumnezeu sa fac o minunatie de baiat.Acum are 2 anisori si e bucuria vietii mele.