Buna sunt însărcinată în 7 săptămâni și am avut o scurgere maronie iar akm este roșu mă tem să nu pierd sarcina spuneti-mi ce sa fac?

Sarcina

Postata de Utilizator11545729429 cu 5 ani in urma.

Acum câteva zile am fost la doctor si mi-a zis că am 7 săptămâni și că ii bate inimioasi ca scurgerile maronii sunt normale însă dupa ce am fost la dr aceea scurgere a devenit roșie și mi-a prescris un tratament acesta conținând progesteron si acid folic ce sa fac sunt confuza nu mai înțeleg nmk .. va rog lăsați-mi un sfat.. va mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-asociate-sarcinii/sangerarea-in-timpul-sarcinii_9608