Buna seara !

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1498998646 cu 6 ani in urma.

Incerc de ceva vreme sa fac un bebe, am fost la doctor pentru ca am fost racita, in timpul ecografiei a vazut ca am niste cheaguri pe ovare.. mi a dat un tratament pe care il iau de mai bine de 4 luni.. cu ogestan, myo sun, supozitoare, amoxicilina si calciu...dar nimic nu s-a intamplat... imi doresc foarte mult un copil dar cred ca imi pierd sperantele ..

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp331557

acum 6 ani

Buna, încerca sa faci mai multe teste și tu și soțul . Dacă e totul Ok scăpați de stres, schimba locul de munca tu sau el . Multă bafta