buna seara

Sarcina

Postata de moniqxx cu 13 ani in urma.

in luna noiembrie pe data de 6 ar fi trebuit ca imi vina CM insa mi-a venit abia pe data de 8 si am avut o zi si jumatate..insa f putin...luna aceasta asteptam pe data de 6 sa imi vina insa pe data de 6 am avut o mica scurgere ..o pata de culoare rozie..iar dupa nimic..astazi deja sant 4 zile de cand astept ...sant insarcinata?...test am facut insa e negativ..este prea devreme ptr test?..chiar pot fi insarcinata?

Raspunsuri (5)

iulia/iuliana

acum 13 ani

draga mea cred ca cel mai indicat ar fi sa sa te duci la un control ginecologic si eu nu prea am incredere in testele de sarcina....dute la un control si fa o ecografie.

sandu mihaela

acum 13 ani

testul de sarcina la o sarcina extrauterina este negativ?

sandu mihaela

acum 13 ani

la o sarcina extrauterina la cat timp de la intarzierea menstruatiei apar simptomele?

lary

acum 13 ani

nu esti insarcinata. Intarzierea CM a putut intervenii din cauza mai multor factori, d ex : stres , medicamente, raceala

moniqxx

acum 13 ani

lary ai avut dreptate..nu sant insarcinata desi mi-as fi dorit
:(...nu stiu ce se intampla insa cm l-am avut insa de o culoare f ciudata...negru...nu mai iau anticonceptionale de 7 luni insa nu raman insarcinata...