buna seara

Sarcina

Postata de aditza80 cu 13 ani in urma.

BUNA SEARA...IMI POATE RECOMANDA SI MIE CINEVA UN DOCTOR CU CARE AS PUTEA SA NASC, DE LA UN SPITAL DIN BUCURESTI SAU DE LA POLIZU?

Raspunsuri (2)

mariana lipa

acum 13 ani

BUNA ZIUA .ITI RECOMAND DIN TOT SUFLETUL DR SAI CLAUDIA. 0 PUTETI GASI LA ROMAR POLIZU. O CUNOSC DE F MULTA VREME SI ESTE UN OM SI UN MEDIC DEOSEBIT. A FOST PANA DE CURAND LA POLIZU , DAR DIN CATE STIU ,ACUM ASISTA NASTERILE LA SPITALUL CF2 . MERGETI CU TOATA INCREDEREA LA DANSA , SI VETI AVEA O SARCINA SI O NASTERE DE NOTA 10. CREDETI

aditza80

acum 13 ani

merci mult mariana...eu sunt din pitesti si dupa sarbatori ma mut la sotul meu la bucuresti...crezi ca este prea tarziu sa ma duc aproape in luna a a noua la dansa?un numar de contact imi poti trimite?