Buna seara ma puteti ajuta?

Sarcina

Postata de AlexaLoredanaMihaela cu 10 ani in urma.

Buna Seara tuturor, am 18 ani mi-a venit ciclu pe 25 dupamiaza si pe 29 mi s-au terminat.. dupa 3 zile de la ciclu adica pe 1 noembrie am avut "contactul sexual" cu iubitul meu.. Eu deja simt niste simtome adica ma doare burta, si cate odata ma iau ametelile chiar daca au trecut doar 6 zile.. el zice ca nu am ramas 100% ca cica era doar a3 zii dupa ciclu si ca este imposibil sa simt simtomele asa de repede.. daca ma puteti ajuta mia-ti fii de mare ajutor... Saptamana viitoare fac testu.. Si o sa ma duc sa fac si o vizita ginecologica.. sa vad..

Raspunsuri (2)

sarah 2013

acum 10 ani

Buna!Stai linistita,sansele sa ramai insarcinata a 3-a zi dupa menstruatie sunt aproape nule iar deja semne de sarcina...e mult prea devreme,semnele apar dupa 3 saptamani.Nu te nelinisti,sigur nu este vorba de sarcina!

AlexaLoredanaMihaela

acum 10 ani

Nu stiu ce sa zic.. Ginecologul meu a zis ca sunt sanse totusi.. :/