Buna. Este posibil sa fiu insarcinata daca am facut 2 teste de sarcină și au ieșit negative?

Sarcina

Postata de Utilizator11562416461 cu 4 ani in urma.

Ultima dată mi-a venit ciclul in 28 mai, iar în iunie nu mi-a venit. In data de 3 iulie si in 6 iulie mi-am facut 2 teste de sarcină și au ieșit negativ, dar ciclul tot nu mi-o venit nici acuma in luna iulie. Este posibil sa dea greș testele sau de ce nu imi vine ciclul?😐

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504