buna dragele mele

Sarcina

Postata de angela dana cu 15 ani in urma.

Am urmat timp de 6 luni tratament pentru a putea ramana insarcinata. Trebuia sa-mi vina de pe data de 9 ale lunii februarie si pana azi nimic. In schimb am avut 2 zile de dureri de cap frontale si ameteli. Am 33 ani si sper sa fi ramas insarcinata pentru prima data in viata mea. Voi ce credeti? Ce sa fac? Va pup!

Raspunsuri (3)

angela dana

acum 15 ani

Am urmat timp de 6 luni tratament pentru a putea ramana insarcinata. Trebuia sa-mi vina de pe data de 9 ale lunii februarie si pana azi nimic. In schimb am avut 2 zile de dureri de cap frontale si ameteli. Am 33 ani si sper sa fi ramas insarcinata pentru prima data in viata mea. Voi ce credeti? Ce sa fac? Va pup!

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Un test de sarcina putea sa-ti dea un raspuns. Pentru siguranata poti face un test de sarcina pe baza de sange Beta- hcG si o vizita la ginecolog.
Numai bine si iti doresc sa fie vorba de o sarcina!
Sa ne spui cum au evoluat lucrurile.

Elena991510

acum 15 ani

Si eu iti recomand un test de sarcina, ia Sure Check, e mai bun .. si daca apar doua liniute, imediat progarmare la gineco :)
Sa fie cu ochisori!!