dureri de burta înțepături arsuri

Sarcina

Postata de Andreea maria cu un an in urma.

Sunt insarcinata în 2 luni și 3 săptămâni și am mai dureri de burta înțepături arsuri numai pot de dureri sunt normale de ce ma doare asa de tare nici noaptea nu pot dormi și dimineața când man dud sa baie mam dus sange a doară oara când mam dus
Mam dus normal nu mam mai dus sange

Raspunsuri (2)

Andreea maria

acum un an

Sunt îngrijorată vreau sa știu de ce ma înțeapă ma doare burta rău și de ce mam dus sabge afara

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/semne-de-alarma-in-timpul-sarcinii-cand-este-cazul-sa-te-ingrijorezi-si-_18897