Boli care ne iau fata de durere

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am o sotie care alapteaza si are dureri de masea ce medicament imi recomandati

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Mama mea a fosdiagnosticata de un orl-ist cu nevralgie trigemen,a luat carbamazepina si tot nu i-a trecut.Acest medic i-aspus sa mearga la un neurolog,dar inainte am vrut sa ne adresam d-voastra.Chiar nu exista alt tratament?Nu se poate vindeca niciodata?Va rugam din suflet sa ne spuneti un medicament sau plante naturiste!Acum bea ceai de sunatoare,am citit pe net despre el.Este bun?Va rugam din suflet sa ne ajutati!multumim anticipat

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua!acum 3 zile mi-am extras molarul de minte partea de jos si de atunci am dureri groaznice si junghieturi in aceea parte,oare este normal,pana acum nu am mai avut probleme cu dantura si sant putin speriata va rog daca a avut cineva o problema asemanatoare spuneti-mi ce sa fac!mii de multumiri.

comentarii utilizatori

acum 14 ani

fica mea are 21 de ani si de cca. 1 luna i se blocheaza maxilarul pe partea stanga cu dureri foarte mari la ureche. Am fost la medicul stomatolog, a facut si "panorama dentara" si medicul (sunt din constanta) nu-si poate da seama ce se intampla. I-a recomandat ketonal. Nu mai poate nici sa manance. Va rog ajutati-ma ca nu stiu unde sa ma mai duc.Nu se vede in radiografie nici maseaua de minte care ar fi fost o posibila cauza a durerii si a blocarii maxilarului. Va rog ajutati-ma.