beta hcg

Sarcina

Postata de 13alina cu 9 ani in urma.

buna as avea o rugaminte daca voi stiti ce vrea sa zica beta HCG 19,7 ca eu sincer nu stiu am facut 3 teste de sarcina si miau iesit pozitive voi ce ziceti credeti ca as putea fi insarcinata va rog daca stiti ceva sami raspundeti sunt disperata ami doresc foarte mult un bebe.

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 9 ani

Rezultatul tau e incert. Sub 5 se considera negativ, peste 25 e pozitiv, intre 5-25 trebuie repetat. Valoarea pe care o ai e destul de mare deci e posibil ca urmatorul test sa iasa pozitiv.

13alina

acum 9 ani

ati multumesc pt raspus ieu sunt in italia si am o doctorita de familie foarte p***a