Beta hCG

Sarcina

Postata de Anuk1390 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, mi-am facut un Beta hCG iar rezultatul este:

Raspunsuri (19)

Anuk1390

acum 12 ani

rezultatul este

dana

acum 9 ani

am facut analiza pe 04.08 iar nivelul hormonului era

Iuli

acum 12 ani

scrieti cifrele, nu dati copy paste.

Anuk1390

acum 12 ani

1.20

Anuk1390

acum 12 ani

nu am dat copy-paste, nu mergea sa postez deoarece inainte de 1.20 era semnul de la matematica "mai mic"

Iuli

acum 12 ani

Nu este sarcina.

Anuk1390

acum 12 ani

multumesc frumos :)

Dr. Gheorghe Gica

acum 12 ani

Testul e negativ. Www.ginecolife.ro

carina

acum 12 ani

REZULTATUL BETA HCG DE 2,02 ESTE SARCINA LA 2 SAPTAMANI?

Dr. Gheorghe Gica

acum 12 ani

Rezultatul e negativ.

Larisa

acum 12 ani

Beta hcg 393.6..
Acum o saptamana doctora mi`a zis ca este sarcina mica de 3-4 saptamani. De 4 zile sangerez si astazi cand i`am zis doctoritei rezultatul de la hcg mi a zis ca nu este foarte bine si ca sa refac testul in 48 de ore, insa nu mi a zis ce nu e bine. Care credeti ca este problema? Multumesc!

erica

acum 10 ani

Buna. As dori urgent un raspuns

Free beta-HCG (screening prenatal) 67.228 ng/mL saptamana 16 si 4 zile

rezultatul imi arata ca e mare valoarea pt saptamana aceasta, dar nu mai pot astepta pana luni la consultatie, as dori tare mult sa stiu ce inseamna asta? sa refac testul?

Iri

acum 8 ani

Am Hcg 4,8 testare la Medlife. Mentionez ca am facit un chiuretaj medical pe 05.06 ac si cm a venit pe 29.06ac. Am avut contact neprotejat pe 06.07 pot fii gravida??

Iri

acum 8 ani

Am Hcg 4,8 testare la Medlife. Mentionez ca am facut un chiuretaj medical pe 05.06 ac si cm a venit pe 29.06ac. Am avut contact neprotejat pe 06.07 pot fii gravida??

Iri

acum 8 ani

Am Hcg 4,8 testare la Medlife. Mentionez ca am facut un chiuretaj medical pe 05.06 ac si cm a venit pe 29.06ac. Am avut contact neprotejat pe 06.07 pot fii gravida??
Nu am mai repetat testul deoarece in urma unei eco trans uterul era omogen cu endometrul de 15mm prezent corp galbe ov stang...nu se distinge nici o sarcina...desi dorim enorm.
Multumim ast respuns!

Iri

acum 8 ani

Am Hcg 4,8 testare la Medlife. Mentionez ca am facut un chiuretaj medical pe 05.06 ac si cm a venit pe 29.06ac. Am avut contact neprotejat pe 06.07 pot fii gravida??
Nu am mai repetat testul deoarece in urma unei eco trans uterul era omogen cu endometrul de 15mm prezent corp galbe ov stang...nu se distinge nici o sarcina...desi dorim enorm.
Multumim ast raspuns!

Simona zamfir

acum 8 ani

Am beta hcg 315,6 iar la 48 ore am repetat Si mi-a ieșit 260,1 nu mi-a venit menstruația de pe data de 08.august poate fi vorba de o sarcina ?

Elena gh

acum 3 saptamani

<1.20

Elena gh

acum 3 saptamani

hcg <1,20