Beta HCG crescut?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1518298512 cu 6 ani in urma.

Buna seara!
Sunt insarcinata in saptamana a 5a si am facut astazi analiza prima data ,va trebui sa o repet la 48 de ore,dar astazi mi a iesit foarte crescuta valoarea,18.000 si limita maxima era undeva la 7000 stie cineva ceva?
Auzisem ceva de sarcina gemelara,este posibil?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sarcina-gemelara-si-nasterea-gemenilor_6071

MembruMobileApp1518298512

acum 6 ani

Am programare facuta deja pe 22 dar am zis ca poate aflu ceva inainte,o zi buna!