bebe

Sarcina

Postata de anamaria54 cu 15 ani in urma.

buna!am si eu o intrebare,luna trecuta mi-a venit ciclul pe data de 9,acum am observat ceva pete parca mi-ar venii,este prea devreme,dar totusi,as vrea sa iau tinctura branca ursului daca este ciclu pot sa incep sa iau?imi doresc tare un bebe!!!!!!

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Nicky,
Daca nu esti gravida poti lua tinctura. Ea este contraindicata in timpul sarcinii. Mult succes si sa ne tii la curent, Sanatate

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Poate ar fi mai bine sa faci intai un test sa vezi daca esti insarcinata si abia apoi sa incepi sa iei tinctura

iordana1

acum 15 ani

buna nicky,si eu am luat branca ursului impreuna cu sotul meu o perioada si mi-a dereglat ciclul cu 9 zile si te tine si mai putin..acum nu stiu poate la tine v-a avea efect si se va intampla minunea sa ai un bebe:)..ai grija de tine!