Baiat sau fata Calendarul chinezesc

Sarcina

Postata de IuliaLya cu 13 ani in urma.

Chear daca pana sa aflu ce am in burtica mea am tot facut acest mic test "Calendarul Chinezesc" si la prietene si la cunostinte si a fost corect, dar eu nu cred in el caci se pare ca la mine a gresit si dandu-mi tot timpul corect la cei ce le faceam testul ma facut sa cred ca voi avea baiat dar in schimb se pare ca am fetita.Sunt insarcinata in 24 de saptamani si nu cred ca ecografiile gresesc la o sarcina atat de avansata.Deci mamici ...sa nu va puneti nici o iluzie cu acest calendar ori ce ati vrea sa aveti, eu am fost ffffoarte dezamagita.

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 13 ani

La 19 saptamani, cand ti-a zis doctorita ca este baiat, nu a fost un urma unei ecografii ? Sau este vorba despre alta persoana.......IuliaLya ?

galbenu oana

acum 13 ani

ba da a fost o ecografie nu este vorba de alta persoanaf

galbenu oana

acum 13 ani

este adevarat ce mia zis

mihaela 24

acum 13 ani

si la mine a fost la fel ,la 22 de saptamani mi-a spus la 4 d ca am fetita si la calendar baiat