Asimetrie plexuri coroide bebe -sunt disperata va rog ajutati-ma?

Sarcina

Postata de Utilizator11638714490 cu 2 ani in urma.

Bună ziua. Va deranjez și eu cu o întrebare....Am făcut ieri morfologia de trimestrul I la 12 saptamani și 6 zile și s-a văzut ca exista o asimetrie marcata între cele doua plexuri coroide.
Mi s-a spus sa nu ma îngrijorez și sa revin peste 2 saptamani pentru a le reobserva.
In cazul meu nu exista și chisturi pe ele. Dar imi frica. Știu ca a mai fost pusa întrebarea dar nu m-a lămurește nimeni și mi-e foarte frica. A mai pățit cineva asa ceva? Ce s-a întâmplat mai departe? Va mulțumesc mult.

Raspunsuri (1)

Utilizator7962801198

acum 2 ani

Buna ziua!
Cum se prezinta situatia descrisa de dvs. in prezent? Trec prin aceeasi problema.