as putea fii unsarcinata

Sarcina

Postata de a.le.xa. cu 9 ani in urma.

Buna ziua
revin cu intrebarea pe care am postat-o acum cateva zile azi ar vi 23 de zile de la ultima menstruatie. mai mentionez odata ca luna trecuta am avut menstruatie de doua ori respectiv in 13 iunie si in 25 iunie. In toata perioada de cand am intrerupt anticonceptionalele am avut numai contacte sexuale neprotejate. Astept un raspuns va roooooooooooooog!!!!! am avut doar niste dureri de burta si dureri de sfracuri in rest cam nimic doar am zile cand nu prea am pofta de mancare

Raspunsuri (3)

Carmen

acum 9 ani

De test de sarcina ai auzit? Fa-ti un test de sange beta HCG cantitativ.

a.le.xa.

acum 9 ani

am auzit draga mea doar ca nu l-am facut inca deoarece ma gandeam ca e prea repede mie cm imi venea cand luam anitconceptionale la 27-28 de zile, acum cu dereglarea de luna trecuta nu stiu ce sa zic ...ma gandesc sa nu fie pre repede si sa raman dezamagita

a.le.xa.

acum 9 ani

totusi as avea nevoie de o parere ac***a in vedere ca nu am greturi nu vomit sanii nu mi s-au marit...etc in cazul in care testu iese negativ atunci trebuie sa il mai refac dupa cate zile ?