ANCA

Sarcina

Postata de anca_cristina cu 13 ani in urma.

buna tuturor,cine citeste acest mesaj rog sa imi raspunda dak stie cv.mia venit ciclu luna trecuta pe 7 iulie normal luna asta mia venit pe 7 agust da mia curs putin 2 zile dupa care sa oprit ,dar ma simt ffffffffffff inbalonata simt k am burta fffffff mare fata ca de obicei .OARE SUNT INSARCINATA?

Raspunsuri (3)

ina

acum 13 ani

ai facut sex neprotejat?
Cel mai indicat ar fi sa faci un test

anca_cristina

acum 13 ani

am luat pastile timp de 2 ani acum 4 luni m-am oprit si nu mam protejat neloc ,DA POT SA FIU INSARCINATA NUMAI DAK SUNT MARE IN BURTA si mi se pare k ii si tare deci nu ma pot suge,am facut un test la sf lunii iunie si a iesit negativ, acum nu stiu ce sa facsinguru sitom pe care il simt cel mai bn ii ca de o sapt ma simt tot mai rau la burta ,iti multumesc ptr rasp

Iuli

acum 13 ani

Mai fa acum un test si daca e tot negativ, mergi la medic.