Analize medicale premergatoare sarcinii

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Buna,as vrea sa stiu daca sunt bune rezultatele la analizele mele?7,67 LH,TESTOSTERON 0,33.MULTUMESC.

Raspunsuri (4)

daniela65111086

acum 15 ani

cand ti s-a dozat testosteronul, luai anticonceptionale orale? astept raspunsul tau , ca sa discutam pe aceasta tema.

ilie62

acum 15 ani

nu ,nu luam si nici nu iau anticonceptionale,defapt nu am luat niciodata,incercam sa facem bebe si nu reusim.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Sunt insarcinata in 3 luni jumate iar inainte am avut 2 pierderi(prima am pierdut-o in 14 sapt iar a doua in 8 sapt).Si cu aceasta sarcina am probleme dar sper sa nu mai pierd si de aceasta data.Nimeni nu stie sa imi spuna de ce am pierdut primele 2 sarcini.Exact aceleasi simtome le-am avut la fiecare.Dureri de burta,sangerare si pierdere.Nu am ridicat,nu am facut efort-nimic ce sa provoace pierderea.

comentarii utilizatori

acum 14 ani

am pierdut o sarcina la22 saptamani locuiesc in spania sunt disperata cred ca am infectie ureoplasma va rog ajutati ma multumesc