analiza free beta HCG

Sarcina

Postata de mamika_ramonika cu 9 ani in urma.

Buna,am 30 ani si sunt insarcinata in aproape luna a 12 si am facut analiza asta pt sindromul Down si mi-a iesit 187,40 ng/ml.Ma poate ajuta cineva sa imi spuna daca este ok ,ca mie mi separe ca e cam mare fata de valorile normale,si la control trebuie sa merg abia in 19 august la ecografia de 12 sapt.Va multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11573582241

acum 4 ani

Bună, caut și aceleași răspunsuri și... Nimic din păcate, vad ca a trecut mult timp de atunci, ce sa întâmplat cu valorile alea, ceva probleme? Mulțumesc