Ana Maria Polei

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1499356333 cu 6 ani in urma.

Buna ziua , am și eu o mare nelămurire , am un cm regulat de 28 de zile , doar ca luna asta mi-a venit cu 10 zile mai devreme. Precizez faptul ca nu am un sex protejat din cauza ca îmi doresc f tare un bebe , de 2 zile am niște secreți maronii , eu credeam ca mi-a venit menstruația, dar am observat faptul ca nu curge la fel cum este la menstruație doar f puțin ... Oare se poate sa fiu însărcinată ? Ceva dureri abdominale am și stări de greață ! Încă este prea devreme pentru testul de sarcina

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: adresa_web_filtrata /Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886