am ramas sau nu insarcinata?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1507376801 cu 6 ani in urma.

In urma cu o saptamana am facut dragoste cu prietenul meu, in conditiile in care ciclul imi trecuse de 4 zile. prima data el si.a introdus penisul neprotejat dar astadoar putin iar aopi actul in sine a avut lic protejat,el nu a ejaculat in mine chiar daca ne protejam. Acum doua zile am avut o scurgere maronie

cu putin sange iar apoi mi.a curs putin sange, a continuat sa imi curga sange chiar si astazi. Sa fie nidatia, desi tin sa mentionez ca de atunci nu sm mai avut nici un contact sexual sau e tot menstruatia? Eu am fost si sunt racita si am luat in tot acest timp antibiotice sa fie de la asta? Si t sk

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/sangerarea-vaginala-ce-este-normal-si-ce-e-patologici_1176