am probleme cu coloana vertebrala pot naste normal?

Sarcina

Postata de membru240891 cu 10 ani in urma.

fIICA MEA DE PE LA VARSTA DE 15 ANI A AFLAT CA ARE PROBLEME CU COLOANA VERTEBRALA SI COCCISUL INFLAMAT DREPT PTR. CARE DR. REUMATOLOG IA RECOMANDAT SA FACA INFILTRATII IN COLOANA CU CORTIZON .?CE SFAT NE DA-TI? POATE SA NASCA NORMAL SAU O NASTERE NORMALA CU EPIDURALA,OR CEZARIANA CU EPIDURALA? SANT TARE SPERIATA VA ROG SA MA CREDETI ,ESTE SINGURUL MEU COPIL ARE 33 ANI SI ESTE LA PRIMA NASTERE, NU ARE CHIURETAJE, SA CASATORIT LA 28 ANI VIRGINA ESTE DUPA TATA DE ORIGINE MUSULMANA ESTE SI A FOST UN COPIL CUMINTE DACA INTELEGE-TI CE VA SPUN . NR. TEL AL MEU 0728056252. VA MULTUMESC VA DAU MAI MULTE RELATII LA TEL.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Medicul ginecolog este cel in masura sa aprecieze riscul unei nasteri normale.