Am nevoie urgenta de un raspuns!

Sarcina

Postata de annemary31 cu 10 ani in urma.

Buna. Am avut o experienta de vreo luna, am facut sex anal, iar acum sunt foarte ingrijorata.
Eu, personal, am ciclul menstrual foarte exact, iar acum deja a intarziat doua zile. Este posibil sa fi ramas insarcinata? Trebuie sa mentionez si faptul ca a doua zi de la act, mi-a venit ciclul si nu am avut dureri deloc, ca in restul datilor.
Ma poate ajuta cineva? Incep sa ma panichez, sunt foarte ocupata cu facultatea, sunt in ultimul an si chiar nu imi doresc un copil acum.
Va rog, am nevoie de un raspuns!

Raspunsuri (3)

antoneta142936

acum 10 ani

facand sex anal nu poti ramane insarcinata

Georginella

acum 10 ani

nu draga mea nu poti ramane crede-ma si eu fac acelasi lucru tot anal de 2 ani ca nu pot ramane gravida acum la 22 de ani asa ca stai linistita ca nu e nimic grav poate ca doar ti sa dereglat dar altceva nu e. pop si stai linistita:*

claudelu03

acum 10 ani

ce minte ai fetito:))))))