Am nevoie urgenta de un raspuns

Sarcina

Postata de elena ana cu 10 ani in urma.

Buna, in noiembrie mi-a venit ciclul menstrual pe 19 ai mi s-a terminat pe 23 , pe 24 dimineata am avut niste scurgeri maronii iar seara mi-a trecut, seara eram curata, tot pe 24 am intretinut relatii sexuale, in decembrie nu mi-a venit insa de cand trebuia sa imi vina am avut acele dureri premenstruale. Am niste dureri de ovare , mai tare ma doare ala drept, cand merg la baie simt ca imi smulge cineva ovarul si uterul asa de tare ma doare, ma dor ovarele si cand tusesc si cand stranut , am luat tratament o luna pentru stomac ( helides, motilium , duspatalin) poate sa imi intarzie si de la tratament ? dupa ce mananc vomit sucul gastric, se pune problema unei sarcini? astept un raspuns . multumesc

Raspunsuri (3)

Flori

acum 10 ani

De ce nu iti faci un test de sarcina? E foarte simplu si concludent.

elena ana

acum 10 ani

eu nu prea imi inteleg durerile astea de ovare , parca mi le taie cineva , ce se intampla?

viorel

acum 10 ani

Prietenei mele menstruatia ia venit pe 11 luna trecuta si trebuia sa ii vina pe 9 luna asta precizez ca am facut neprotejat dar am ferito dar ma gandesc ea are 6 zile intarziere si am facut 2 texte zilele astea so au esit negative dar ea are dureri de cap de spate si o doare burta o parere va rog frumos ? astept rasp ..