Am nevoie urgent va rog?

Sarcina

Postata de Cristina cu un an in urma.

Am nevoie de sfatul unui doctor va rog urgent
Pe data de 19 iulie am făcut 3 teste de sarcina clearblue pozitive pe 23 am avut menstruatia la cateva zile am făcut iar si au esit negativ ce ma sfătuiți va rog menționez ca am stări de voma dureri de spate și burta ...

Raspunsuri (7)

Irina

acum un an

Buna ar trebui sa ajungi de urgență la un spital să ți faci o ecografie.

Irina

acum un an

Ai rezolvat? Poți să mi s tii in privat vreau sa te ajut daca pot

Cristina

acum un an

Nu am rezolvat nimic tot sun și la doctor și nu rezolv nici cu ei

Mojzi Henii

acum un an

La fel imi curge si mie, mi.am facut un test de sarcina si mi.a iesit cu doua lunii..dar a doua era stearsa asa..ce este?

Mojzi Henii

acum un an

As vrea sa vorbesc eu cu tine daca se poate

Nadia

acum un an

Sarcina incipientă

Irina

acum un an

Buna poți să mi scrii irina.stann@ adresa_web_filtrata