am nevoie urgent de un raspuns va rog

Sarcina

Postata de lia19 cu 14 ani in urma.

buna.am fac 2 teste ambele pozitive.la medic deocamdata n-am ajuns ..am 3 saptamanii...sa mai ast putin sau sa merg la control voi ce ziceti?/unele pers imi spun sa merg la o luna ca e prea mic........chiar nu stiu ce sa fac?!

Raspunsuri (5)

Maria

acum 14 ani

Draga Lia despre ce teste este vorba? de sarcina? daca la asta te referi vrei sa renunti la sarcina??

lia19

acum 14 ani

nu vrem sa renuntam la sarcina numai k eu sunt ff speriata acum k am vazut testul pozitiv il doresc din inima.ultimul ciclu lam avut p 30 oct mia venit de 2 ori in luna aia si contact am avut p 9 si 12 noiemb dupa calc mele ar fii vreo 3 sapt....si nu stiu knd pot sa merg la control gine?..sa mai ast putin mami ma sfatuieste sa mai stau o sapt mkr .chiar nu stiu ce sa fac?

raluca

acum 14 ani

Parere mea este sa mergi la un control. Indiferent ca ai trei saptamani, e bine sa mergi si sa te vada medicul. Sarcina usoara!!!

Titiana

acum 14 ani

Mergi la medic, sarcina se vede la eco si la 2 saptamani.
Succes si felicitari!

Maria

acum 14 ani

Draga Lia19,
Ma bucur din toata inima pt tine si puiutul din pintecul tau, sa-ti dea D-zeu sanatate .Felicitari !