Am nevoie de un ajutor ?

Sarcina

Postata de Utilizator11721212982 cu 2 luni in urma.

Bună
Eu sunt însărcinată am 9saptamini și am fost astăzi dimineață la ginecolog la un control și mea zis ca este totul bine copilul se dezvoltă
Dar după eu am ajuns acasă și am fost la baie și am avut un pic de sînge ce poate să fie asta

Raspunsuri (4)

Utilizator11721429384

acum o luna

buna, in cazul meu cand vedeam sange orice fel(roz,rosu, maro) a insemnat avort spontan, inca sangerezi?

♥️

acum 6 zile

Bună ma puteți ajuta cu o întrebare sunt foarte speriată și nu mai știu ce sa fac sunt în străine și acum nu pot ajunge la dr azi dimineață am făcut un test de sarcina și a ieșit pozitiv prima liniuta puțin vizibila iar a doua clara am simptome vomit dureri de cap burtă vomit de 2 ori pe zi urinez des pot sa fiu însărcinată dar sângerarea de ce poate fi menstruația mia întârziat 20 de zile si am făcut test dar de ce sangerez va mulțumesc sunt foarte speriată nu știu ce sa cred sunt însărcinată sau nu cred ca testele nu mint acum nu știu ce sa cred 😞😞😭😭

Utilizator11721429384

acum o luna

la mine orce sangerare prevestea avortul spontan

Bianca

acum o luna

Buna ziua am făcut un test digital pe săptămâni și mi a ieșit pozitiv între 3+4 săptămâni am fost la ginecologie și mi sa spus că sunt în sarcina ta la o săptămână al fost la alta ginecologie și mi sa spus că nu sunt în sarcina ta mi au spus că am un chist emoragic și un chist cu o pungă de lichid 😔😔 🥺🙏❤️