Am luat pastilla ellaone, imi poate intarzia menstruatia de la ea?

Sarcina

Postata de Utilizator11537528149 cu 5 ani in urma.

Am luat pastila ellaone acum 8 zile, pentru ca am avut un contact neprotejat . pe data de 22.08.2018 am avut menstruatia, si acum pe data de 20.09.2018 trebuia sa isi faca aparitia dar , nimic.. Mentionez ca nu am avut niciun efect advers pastilei, dureri de burta, sangerari etc.. este o posibila sarcina? Sa fac un test de sarcina.. sau ce ar putea fi? Deobicei cand mai luat antibiotice nu am avut treaba sa imi intarzie deloc..

Raspunsuri (1)

Utilizator11536349728

acum 5 ani

Buna. Ar trebui sa ati faci un test de sarcina, si dute la medic daca tot nu apare menstruatia, dar ce simptome ai an prezent?