Am facut sex neprotejat cu iubitul dar dupa 5 ore am luat escapelle. Care sunt sansele sa raman insarcinata?

Sarcina

Postata de MembruMobileAppmoldovanneli1020304050 cu 6 ani in urma.

Va rog ajutati.va sunt foarte tulburata. Ne.am lasat amandoi dusi de val eu fiind minora si el nu,evident, am facut-o cu acordul meu, doar ca nu stie sigur daca s.a terminat. Tin sa mentionez ca mai am cam o saptamana doua pana la urmatoare menstruatie. Am 15 ani si el 19. Sunt sanse sa raman insarcinata? Cand ar trebui sa imi vina menstruatia?nu am avut simptome dupa ce am utilizat pastila sunt foarte stresata.. multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: Buna ziua, Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes:

MembruMobileAppmoldovanneli1020304050

acum 6 ani

Nu am cum sa merg la ginecolog. E mai complicat.....