Am făcut 3 teste de sarcina si imi ies negative,?

Sarcina

Postata de MembruMobileAppbuneandreeaemilia cu 4 ani in urma.

Buna ziua ! Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva. Luna trecută am fost la o doamnă doctorita ginecolog pentru ca aveam dureri mari abdominale, am avut o inflamatie a ovarelor , doamna doctor mi-a recomandat tratament cu antibiotice si dupa am avut menstruatia normal dupa data de 30 pana pe 4 . Eu si sotul meu ne dorim un bebeluș si luna asta asteptam să-mi apara menstruatia pe 27 nu mi-a venit . Am 6 zile intarziere iar dupa data de 20 am greturi, ameteli, dureri de cap , stari de somnolență , sani durerosi. Dar am facut 3 teste de sarcina si imi ies negativ pot fi însărcinată? Imi puteti spune parerile voastre va rog frumos .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006