Alaptarea

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

eu de 1 luna nu mai alaptez copilul are 2 ani si 3 luni eu iau anticonceptionale logest daca nu mai alaptes trebuie sa schimb anticonceptionale va multumesc

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

fetita mea are un an inca o mai alaptez desi fumez destul de mult nu stiu sa o fi afectat cu ceva in privinta sanatati dar totusi imi este destul de frica nu pot sa o dezvat nici pe ea de san dar nici eu nu ma pot lasa de tigara as avea nevoie de ceva sfaturi pt.ambele probleme